אודות

EMS-SPORT היא היבואנית הבלעדית של מוצרי miha bodytec לישראל, המותג המוביל בעולם למכשירי אימון ems. מנכ״ל החברה, רני רוביו, החל לייבא מכשירי אימון ems לישראל כבר בשנת 2009 והוא בעצם הראשון שהביא את שיטת אימוני ems לישראל.
EMS-SPORT מספקת מגוון מוצרים של החברה הגרמנית miha bodytec והיא מתחייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שמציבה החברה הגרמנית ולתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיה, שירותי התקנה, תמיכה וייעוץ ברמה גבוהה לכל אחד מהמוצרים של החברה. המוצרים של החברה כבר בשימוש יומיומי בחדרי כושר ומכוני אימון בכל רחבי הארץ, כולל רשת מכוני האימון emsclub שיש לה סניפים בכל הארץ. הלקוחות מרוצים! ושיטת אימוני ems הופכת לפופולרית יותר ויותר בכל יום! למה אתם מחכים? הצטרפו למהפכה!

>קרא עוד על אימוני EMS >>

MADE IN GERMANY
מבטיחים לך 100% איכות

חדשנות ומסורת

EMS-SPORT הינה יבואנית בלעדית של מוצרי miha bodytec, המותג המוביל בעולם למכשירי אימון ems. מקורותיה של miha bodytec ב- Miha Maschinen GmbH, חברה המפתחת ומייצרת מוצרים חדשניים לתעשיית הספורט והרפואה יותר מ- 40 שנה.

רק את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו

כל מוצרי miha bodytec מיוצרים בגרמניה ועומדים בדרישות איכות גבוהות מאוד. המוצרים והחברה זכו בפרסים בתחרויות החשובות ביותר בעולם.
בנוסף, תקופות האחריות הארוכות במיוחד שלנו מדגישות את הביטחון שאנו מעניקים ואת הרצון לתת את הטוב ביותר ללקוחות שלנו.

פותח על ידי אנשי מקצוע

כל מוצרי miha bodytec פותחו על בסיס עובדות ומחקרים מדעיים ומכוונים לתת מענה מקסימלי לצרכים של הלקוח יחד עם חווית משתמש מצויינת.