אימוני EMS

עם מכשירי EMS מבית Miha Bodytec


מה זה EMS?

EMS – Electric Muscle Stimulation ובעברית: גירוי שרירים חשמלי. שיטת EMS הינה צורה חדשנית של אימוני ספורט, שיטה זו קובעת סטנדרט חדש עבור עומס, מתודולוגיה ויעילות. מכשיר EMS פותח לראשונה בנאס”א עבור האסטרונאוטים השוהים בחלל. מפאת חוסר כוח כבידה נדרשה יכולת התערבות חיצונית להפעלת השרירים והגוף. כיום בעיקר השיטה מיושמת בתחום רפואת הספורט והפיזיותרפיה המטפלת בפציעות ספורט שונות, שיקום שריר לאחר ניתוח, בעיות כאבי גב, מפרקים ועוד.


פעולה ותוצאה

להשיג את המקסימום במינימום, מגמת הטכנולוגיה החדשה.

הבסיס לבריאות, לכושר ולגזרה בנויה-היטב הוא מערכת שרירים פעילה. לכושר גופני יש גם השפעה על רווחתנו הנפשית. ניתן ליצור השפעות חיוביות אלו באופן מכוון עם גירוי שרירים חשמלי – בתנאי שהוא משפיע על הכול. כפי שהדבר נעשה עם אימון ems. השיטה האינטגרלית מפיקה תוצאות מהירות ונראות לעין על ידי השפעה על כל גופך עמוק מתחת לפני השטח. דבר זה הופך את מכשיר EMS מבית miha bodytec ליותר מאשר רק כלי אימון. זו מערכת שהוקדשה לה מחשבה עד הפרט הכי קטן והיא מזמינה אותך לצלול לתוך הממד החדש של אימונים גופניים מלאים.


עיצוב וחיטוב הגוף

רזה ומוצק. כמעט כל קבוצות השרירים הגדולים מופעלות בו זמנית ומאומנות על בסיס ממוקד, אפילו אותם שרירים שקשה להגיע אליהם במותן ובאגן! הפעילות המטבולית והאנזימית מוגברת, הצריכה האנרגטית עולה, מערכת השרירים נבנית ועודף שומן מומר לאנרגיה ומופחת בהצלחה – השפעה שנמשכת במשך שעות לאחר האימון! התוצאות נראות לעין: גוף אפקטיבי ומחוזק! המראה על עבודה של בניית שריר נטול שומן עם הפחתה בו-זמנית של שומן גוף עודף.


בעיות רפואיות

עם אימון ממוקד ומבוקר באופן פרטני, אפילו קבוצות השרירים הנמצאות עמוק יותר מופעלות ומתחזקות. אימון קונבנציונלי יכול להגיע אליהן בקושי, אם בכלל. כתוצאה מכך אימון ems משיג מטרות טיפוליות כגון הקלה בתופעת בריחת השתן והקלה על כאבי גב ומגיע לתוצאות מרשימות. כמו כן, שיטה זו משיגה מטרות מניעתיות כגון בעיות לב, לחץ דם ולפי מחקרים היא אף עוזרת בשיקום ראשוני ומשני של אנשים הסובלים מבעיות לב. במיוחד מטופלים עם מגבלות גופניות רציניות יכולים להרוויח מסוג טיפול זה במידה ניכרת.

פיתוח הגוף

יותר מאי פעם, נחשב גוף אתלטי חזק לסמל הצלחה. אם ברצונך לעמוד בקצב, אתה זקוק לכושר רב. אולם אימון בתחומים השונים של כוח, מהירות וסיבולת צורכים לעיתים קרובות כמויות זמן ואנרגיה אדירות. כל יעדי האימונים האלה ניתנים עכשיו להשגה בעזרת מכשירי EMS ושיטה מאוד יעילה וחוסכת זמן: ems – אימון לכל הגוף!
ביצועים גבוהים הוא אפשריים רק אם יש יציבות במערכת השרירים. עם שיטות האימון הקונבנציונליות קשה מאוד להגיע לייצוב שרירים עמוק.

נשמח לספר לכם עוד! צרו קשר…

טלפון: 03-5416299
מייל: info@ems-sport.co.il
מיקוד 4934829, פתח תקווה
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם